Son iki günde Eyyübiye ilçe merkezi ve kırsalında onlarca mahalleyi ziyaret ederek muhtarlar, kanaat önderleri ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kuş, hem kırsalda belediye tarafından yapılan hizmetleri değerlendirdi hem de vatandaşların taleplerini dinledi.

Cumartesi günü, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Dağ, Meclis Üyeleri Ömer Sapan ve İ. Halil Güneş ile birlikte Eyüpnebi Mahallesi’nde Hacı Sait Saf’ın ev sahipliğinde Hadidi Aşireti mensuplarıyla bir araya gelen Başkan Kuş, daha sonra Kınalı Kırsal Mahallesinde Muhtar Fevzi Taha, Bayraklı Mahalle Muhtarı Nurettin Aslanlı ve vatandaşlarla buluştu.

eyüpnebi - hadidi 2

Buradaki ziyaretinin ardından Gümüşören Mahallesi’ne geçen Başkan Kuş ve beraberindekiler, burada da AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Doğan’ın babası Abdürrezzak Doğan ve Gümüşören sakinleriyle kucaklaştı.

Kasım Gülpınar; Şimdi Gerçek Dostlarımızı Bir Görelim Bakalım Kasım Gülpınar; Şimdi Gerçek Dostlarımızı Bir Görelim Bakalım

Mahalle ziyaretlerine Küçükdüzlük ve Yardımcı Mahalleleri ile devam eden Başkan Kuş, Küçükdüzlük Mahallesi’nde Siyale Aşireti mensuplarıyla istişarelerde bulundu, Yardımcı Mahallesi’nde Muhtar Salih Aslan, eski muhtarlar Beco Aslan, Mustafa Kurt ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

AK Parti Yardımcı Mahalle Temsilcisi Mehmet Doğan ile birlikte Ahmet Özen’in misafiri olan Başkan Kuş ve beraberindekiler, burada da mahalle sakinleriyle sohbet edip, hem belediye hizmetlerini hem de seçimleri konuştular.

güzelkuyu kavas demirbaş

Haftanın ilk günü de halkla buluşma gezilerine devam eden Başkan Kuş, Güzelkuyu Mahallesi’nde Muhtar Kavas Demirbaş, Günbalı Mahallesi’nde Muhtar Abit Özbay, Yukarı Hamedan Mahallesi’nde Muhtar Vahit Akaltun, Yanıkçögür Mahallesi'nde Reşat Günbegi ve mahalle sakinleriyle buluştu.

Başkan Kuş’a ziyaretlerinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İlhami Günbegi, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Kalkan, Başkan Yardımcısı İbrahim Dağ, Meclis Üyeleri Ömer Sapan ve İ. Halil Güneş eşlik etti.eyüpnebi - hadidi

Göreve başladığı günden bu yana, yarın seçim varmış gibi çalışan ve halkın gönlünde taht kuran Başkan Kuş’a vatandaşlar da teşekkür ederek, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye tam destek olmaya devam edeceklerini söylediler.