Urfa'da Otomobilde Yaklaşık 35 Kilogram Uyuşturucu Ele Geçirildi: 2 Gözaltı Urfa'da Otomobilde Yaklaşık 35 Kilogram Uyuşturucu Ele Geçirildi: 2 Gözaltı

Şanlıurfa eski havaalanı yakınında bulunan Eyyübiye Belediyesi’ne ait arsada makine parkı, atölye, depo ve fidanlık olarak hizmet verecek tesisin temel atma töreninde konuşan Başkan Mehmet Kuş, seçildikleri günden bu yana yaşanan pandemi süreci, deprem ve sel felaketine rağmen hizmet yolunda çalışmaktan ve üretmekten geri kalmadıklarını ifade etti.

eyyubiye-temel-atma (2)

Toplam 40 dekarlık alanda uygulanacak projenin Eyyübiye’nin ihtiyaç duyduğu bir yatırım olduğuna değinen Başkan Mehmet Kuş, depo, atölye, makine parkı ve fidanlık olarak kullanılacak olan komplekste, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün de yer alacağını söyledi.

Alanda incelemelerde bulunan ve proje hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Kuş, projenin birkaç ay içerisinde tamamlanacağını ve Eyyübiyeliler ile birlikte açılışını gerçekleştireceklerini kaydetti. Başkan Kuş, tasarruf açısından önemli buldukları projenin yatırım bedelinin bir yıl içerisinde amorti edeceğini dile getirdi.