DEM Partili Birecik Belediye Başkanın AK Parti'ye Geçeceği İddiasına Açıklama DEM Partili Birecik Belediye Başkanın AK Parti'ye Geçeceği İddiasına Açıklama

2014-2019 yılları arasında Eyyübiye'ye hizmet veren Ekinci, vatandaşlar tarafından sevgiyle kucaklanıyor.

Vatandaşlar Fotoğraf Çektirmek İstiyor

Yolda, sokakta ve mahalle aralarında Ekinci'yi gören vatandaşlar, onunla fotoğraf çektirmek ve sohbet etmek için adeta sıraya giriyor. Eyyübiyeliler, Ekinci'nin ilk döneminde başlattığı ve yarım kalan projeleri tamamlamak için onu yeniden başkanlık koltuğunda görmek istediklerini dile getiriyor.

Ekinci Her Kapıyı Çalıyor

Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında Eyyübiye'nin tüm sokaklarını ve mahallelerini dolaşıyor. Vatandaşlarla tek tek görüşen Ekinci, onların sorunlarını ve taleplerini dinliyor. Ekinci, not aldığı sorunları çözmek için göreve geldiğinde projelerini bir bir hayata geçireceğine söz veriyor.

Vatandaşlar Memnun

Eyyübiyeliler, Mehmet Ekinci'den ve ekibinden çok memnun olduklarını ifade ediyor. Bir an önce seçimlerin yapılmasını ve Ekinci'nin yeniden başkan seçilmesini istediklerini söylüyorlar.

Ekinci: "Eyyübiye'ye Hizmet Etmeye Hazırım"

Yoğun ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Ekinci, "Eyyübiye'ye hizmet etmek için her zaman hazırım. Vatandaşlarımızın teveccühü ve desteği ile Eyyübiye'yi daha güzel bir şehir yapmak için çalışacağız" dedi.

Ekinci Sahada1Ekinci Sahada

Editör: Urfadasin Haber