Dedeosman Mahallesi’nin daha önceki seçimlerde AK Parti’ye yüzde 80 oranında oy verdiğini ifade eden AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, 31 Mart’taki seçimlerde de en az bu oranda oy beklediklerini dile getirerek, sandıklara sahip çıkma çağrısında bulundu.

Dedeosman Mahallesi’nin önemli bir kısmının sit alanı olduğunu dile getiren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş da mahalle halkının talep ettiği park için kamulaştırma işlemlerinin tamamlandığını, yeni dönemde hem çocukların hem de mahalle sakinlerinin faydalanacağı çok güzel bir parkın temelini atacakları müjdesini verdi.

Başkan Kuş’un seçimlerden önce de sık sık mahallelerini ziyaret ettiğini, tek tek evlere misafir olduğunu belirten Dedeosman Mahallesi sakinleri de AK Parti’ye desteklerinin artarak devam edeceğini dile getirerek Başkan Kuş’a destek sözü verdiler.

Aynı akşam Muradiye Mahallesi’nde İsmail Avdan’ın ev sahipliğinde vatandaşlarla, Eyüpnebi Mahallesi’nde de Hasan Bölek ve Hüseyin Yılmaz’ın ev sahipliğinde Saramda Aşiretine mensup ailelerle bir araya gelen Başkan Mehmet Kuş, her iki buluşmada da ilçeye yapılan hizmetleri değerlendirerek yeni dönemdeki projelerin müjdesini verdi.

Eyyübiyelilerle buluşmasına seçim irtibat ofisinde devam eden Başkan Kuş, burada da yüzlerce vatandaşı ağırladı.

Urfalı Vekillerin Yerel Seçim Sonrası Ankara Mesaisi Urfalı Vekillerin Yerel Seçim Sonrası Ankara Mesaisi

Editör: Mehmet Fatih Aslan