Her Fırsatta Şanlıurfa'ya gelerek esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Fakıbaba'ya bugün bir esnaftan şok itiraf geldi.

Esnaf ziyaretine çıkan AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba'yı Şanlıurfa esnafı böyle karşıladı: "AKP'li olarak geliyorsan o sıkıntı. Fakıbaba olarak geliyorsanız baş göz üstüne..."dedi.

Dört gündür Şanlıurfa'da esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, Şair Şevket Mahallesi Muhtarı Ahmet Altunla beraber esnaf ziyaretine yine çıktı. Yaşlısı genci ile tokalaşan ve sorunlarını dinleyen Fakıbaba, Şiar Şevket Mahallesindeki ziyarette bir terzi dükkanına giren Fakıbaba'ya Terzi bir itirafta bulunarak adeta deryat etti.

Urfalı Vekillerin Ulaştırma Bakanıyla Hızlı Tren Görüşmesi Urfalı Vekillerin Ulaştırma Bakanıyla Hızlı Tren Görüşmesi

4 yıldır AK Parti Milletvekillerinden kendisinden başka kimsenin esnafın yanına gitmemesinden dolayı yaşadıkları sorunları anlatan esnaf, sadece esnaf ve vatandaşın içinde Fakıbaba geziyor. Muhtar ve sizden başka esnafın içine çıkan olmadı. Bir Milletvekili kendisini seçen esnafı görmüyor, tanımıyor ziyaret etmiyorsa bunda bir sorun vardır dedi.