Adayların henüz netleşmediği şu günlerde Feyyaz Gündoğan’ın, listeye kazanacağı sıradan girebilmek için Metin Külünk ile para pazarlığı yaptığı iddiası sosyal medyanın diline düştü.

Feyyaz Gündoğan’ın adaylık için para pazarlığı yazışmalarının Whatsaap ekran görüntüleri sosyal medyada yayınlanmasına açıklama yapan Feyyaz Gündoğan, iddiayı yalanladı, suç duyurusunda bulunacağını dile getirdi.

Hakkındaki iddiaya sosyal medya hesabından açıklama yapan Feyyaz Gündoğan “Yayınlanmış olan mesajlaşma ve diyalog hiçbir zaman olmamıştır. Var olmamış diyalogun kurgulanmış ve mesajlaşmasını sırf insanlara iftira atmak için alet olmanız üzücü. Bu konu ile ilgili suç duyurusunda bulunduğumda suç ortaklarınızın kimler olduğu bilgisini SAVCILIĞA verirsiniz.” ifadelerini kullandı. 

Bu arada Feyyaz Gündoğan'ın, rüşvet trafiğiyle ilgili WhatsApp yazışmaları, gazeteci Bircan Yıldırım tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

WhatsApp yazışmalarındaki o diyaloga göre Feyyaz Gündoğan parayı Külünk’e Drej Ali lakaplı Ali Yasak’ın kardeşi Ethem Yasak aracılığıyla verdi. Söz konusu rakam ise  20 milyon lira.

Şanlıurfalılar Yeni Kabine İçin “Taze Kan İyidir Ama Bekleyip Göreceğiz” Diyor Şanlıurfalılar Yeni Kabine İçin “Taze Kan İyidir Ama Bekleyip Göreceğiz” Diyor

ABİ 20 MİLYON NEDİR Kİ SENİN İÇİN 

Metin Külünk, bu paranın 2 taksit halinde ödenmesini kabul etmeyerek, tek seferde ödeme istediği Gündoğan'ın da 20 milyon lirayı bir anda ödeyemeyeceğini belirttiği WhatsApp yazışmalarında, aracılık eden Ethem Yasak'ın, Gündoğan’a “Abi 20 milyon nedir ki senin için, sen halledersin” demesi dikkat çekiyor.