Ödül Olarak Manchester City-İnter Maçını Tribünden İzleyecekler  Ödül Olarak Manchester City-İnter Maçını Tribünden İzleyecekler 

Kayseri’de oynanan Bölgesel Amatör Ligi Play-Off maçlarında Dersimspor ve Siverek Belediyespor’u kazanarak finale yükselen Viranşehir Belediyespor, 3. Lig’e yükselmek için Silifke Belediyespor ile kritik maça çıkacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, Viranşehir Belediye spor ile Silifke Belediye spor arasında oynanacak 3. Lig’e yükselme Play-Off final maçının yer ve tarihini açıkladı. Final maçının 11 Mayıs Perşembe günü saat 15.00’te Kırşehir Ahi Stadı’nda oynanmasına karar verildi. 

f9c9b14f-aa3d-4ea1-a32a-18828d290e9a
Viranşehir, Mersin ekibi Silifke Belediye spor’u da yenerek, 35 yıllık 3. Lig hasretine son vermeyi hedefliyor.
Göreve geldiği günden beri spora ve gençliğe yaptığı yatırımlarla takdir toplayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci de, Viranşehir Belediye spor’un başarısından dolayı gurur duyduklarını belirterek, “3. Lig için önümüzdeki sadece Silifke Belediye spor maçımız kaldı.

Teknik heyetimize ve futbolcularımıza güveniyoruz, inşallah bu kritik maçı da kazanıp 35 yıllık 3. Lig hasretine son vereceğiz” dedi.