İbrahim Hatipoğlu'na Güneş Yönetim Kurulu Başkanı Maruf Güneş eşlik edecek. Hatipoğlu ve Güneş ikilisi daha önce Mustafa Cengiz döneminde arka planda yer almalarına rağmen Terim'e büyük destek vermişlerdi.

Karaköprü Belediyespor'un Teknik Direktörü İbrahim Ülüm Oluyor Karaköprü Belediyespor'un Teknik Direktörü İbrahim Ülüm Oluyor

Galatasaray'ın yeni Sportif A.Ş Başkanvekili İbrahim Hatipoğlu, geçtiğimiz gün Başkan Dursun Özbek ve Yönetim Kurulu üyeleriyle gerçekleştirilen yemekte önemli brifingler verdi. Sorumlu olduğu alanlardan ve kendi kurallarından bahsetti.

Futbolu çok iyi bilen ve daha önceleri de Galatasaray Sportif A.Ş. Muhasip Üyesi olan Hatipoğlu’na yine Şanlıurfalı bir başka isim olan Maruf Güneş de destek verecek.

İbrahim Hatipoğlu kimdir?

Galatasaray Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu 1969 yılında Şanlıurfa'da doğdu. 

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu ve aynı üniversitenin Makine Mühendisliği Otomotiv Programı'ndan yüksek lisans derecesi aldı.

Şu anda Egebant AŞ'de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak görev yapan Hatipoğlu, 2018-2023 yılları arasında Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) Başkanlığı görevini üstlenmişti.

Editör: Urfadasin Haber