Şanlıurfa Gezal Teknoloji, Gez Firmasıyla 5 yıllık anlaşmaya yaptı. Yapılan anlaşmayla Gezal Teknoloji, Şanlıurfalıların ve Şanlıurfa’yı gezip görmeye gelenlerin kenti rahatça gezebilmeleri için bisiklet, scotter, elektrikli bisiklet ve elektrikli motosikletler hizmet vermeye gün sayıyor.

Şanlıurfa’nın Haliliye,  Karaköprü ve Eyyübiye ilçelerinde,  Balıklıgöl, Göbeklitepe’nin kendileri için önemli noktalar olacak dile getiren Gezal teknoloji CEO’su Yunus Emre Aktaşoğlu “Hedefimiz sadece Urfa değil Adıyaman, Mardin ve çevre illerde bu hizmeti taşımak amacındayız. Bin araçlık filo Şanlıurfa trafiğine yön verecek. Hem zevkli bir yolculuk hem de kolay ulaşım için Şanlıurfalılara hizmet vereceğiz. Şanlıurfalılar hizmette her şeyin en iyisini hak ediyor.” ifadelerini kullandı.

“OSMANBEY KAMPÜSÜNDE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİ DE UNUTMADIK”

Gezal teknoloji olarak Üniversite gençlerini de unutmadıklarını söyleyen Aktaşoğlu,  Osmanbey kampüsü yerleşkesi içerisinde gençlerin dersliklere gidebilmesi için kampüs içerisinde rahatça gezebilmeleri için bisiklet, scotter, elektrikli bisiklet ve elektrikli motosikletleri kampüs içeresinde konumlandırıp hizmete koyacaklarını aktardı.

mukutur

“HEM ZEVKLİ BİR YOLCULUK HEM DE KOLAY ULAŞIM OLACAK”

“24 saat belirli kurallar çerçevesinde Şanlıurfalılara hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağız” diyen Gezal teknoloji CEO’su Yunus Emre Aktaşoğlu “Bu konuda ilk etapta bin araçlık filo oluşturacağız.  Böylelikle Şanlıurfa trafiğine yön verecek hem zevkli bir yolculuk hem de kolay ulaşım için Şanlıurfalılara hizmet edeceğiz. “

sukutur

HEDEFTE ADIYAMAN, MARDİN VE ÇEVRE İLLER DE VAR

Gezal teknoloji CEO’su Yunus Emre Aktaşoğlu hedeflerinin sadece Urfa olmadığını Adıyaman, Mardin ve çevre illere de bu hizmeti taşımak amaçladıklarını sözlerine ekledi.