Bir güne sayısız esnaf, vatandaş, Sivil Toplum Kuruluşu ziyareti sığdıran AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök, ziyaretinde  “Şanlıurfa Sevdalısı, Türkiye Yüzyılı Hedefinin Lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa'ya geliyor. Şehrimize teşrif edecek olan Sayın Cumhurbaşkanımız ile buluşmak için bütün halkımız mitingimize davetlidir.” diyor.

kerim gök

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’da 3 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’da Novada Park arkasında gerçekleşeceği mitinge katılımın çok yüksek olmasını beklediklerini söyleyen  Abdulkerim Gök, Urfa Cumhurbaşkanımızı seviyor. Cumhurbaşkanımız da Urfa’yı seviyor. Bu mitin bir anlamda vuslat mitingi olacak. Pandemi dolaysıyla Cumhurbaşkanımız Urfa’ya uzun zamandır gelemedi. Urfa onu çok özledi. “ ifadelerini kullandı.

Şanlıurfa’da 40 Yıllık Tapu Mağduriyeti! Şanlıurfa’da 40 Yıllık Tapu Mağduriyeti!

CUMA 20.30’DA EDESSA TV’NİN CANLI YAYIN KONUĞU OLACAK

Bu arada yarın(2 Aralık Cuma)  saat 20.30’da Edessa TV’de Panorama programında Ömer Ağ ile Mehmet Canbeyli’nin canlı yayın konuğu olacak olan AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök, gündeme dair değerlendirmelerde bulunacak.