2. Lig Beyaz grupta 2021- 2022 sezonunu 16 golle gol kralı olan Şanlıurfasporlu Sinan Kurumuş, başarının sırrını ve hedefini açıkladı.

Sezonun da değerlendirmesini yapan Sinan Kurumuş” İnandın mı goller kendiliğinden gelir. Şampiyonluk sevinci yaşamak istiyorum.” dedi.
Gol krallığının 2 sene üst üste yaşamasının kendisi için ayrı bir zevk, mutluluk ve haz olduğunun altını çizen tecrübeli forvet Sinan Kurumuş, bir şeyin ilk defa başarıldığında buna tesadüf gözüyle bakılabilineceğini ancak 2 defa üst üste başarmanın tesadüf olmayacağını hatırlattı.
Bu sene şampiyonluk yaşamak istediğini yada en azından Play Off oynama hayali kurduğunu dile getiren Sinan Kurumuş, bu hayalini gerçekleştirememenin üzüntüsünü yaşadığını aktardı.

“GOL KRALLIĞIMI PLAY-OFF İLE PEKİŞTİREMEMENİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUM”

Sinan Kurumuş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında şunları ifade etti;   İyisiyle kötüsüyle bir sezonun daha sonuna geldik..Çok üzüldüğüm ve çok sevindiğim karışık duygu geçişleri yaşadığım bir sene oldu..Bir sene içerisinde iki farklı kulüpte forma giydim…Ve başarılı olmak için elimden gelenin en fazlasını yapma gayretinde bulundum..Bu sene de beyaz grubun ‘Gol Kralı’ unvanını aldığım için çok mutluyum..Ve yine bunu en az Play-Off ile pekiştirememenin üzüntüsünü yaşıyorum.

Gözden kaçırmayın

Karaköprü Belediyespor,  Yeşilurt’a 3-2 Yenildi Karaköprü Belediyespor,  Yeşilurt’a 3-2 Yenildi

“İYİ BİR KAFAYA SAHİP OLMAK BAZEN YETMEYEBİLİR, MESELE ONU KULLANMAKTIR”

Bu sene şampiyonluk yaşamak gerçekten çok istiyordum ya da en azından Play-Off oynayan bir oyuncu olacağımı düşünüyordum..Geçen sene herkese gerçek Sinan Kurumuş’u göstermiş ve bundan son derece mutluluk duymuştum..İnsanlar bir şeyi ilk defa başardığınızda buna tesadüf gözüyle bakabilirler ve yeniden bir daha böyle bir şeyi başaramayabilir derler bunu üst üste 2 sene başarmak benim için ayrı bir zevk mutluluk ve hazdı.Bunu kendime iyi bakarak ve tekrardan ‘yapabilirim bunu bir daha başarabilirim’ düşüncesiyle gerçekleştirdim.Başarmanın en temel kuralı bir şeyi başaracağına inanmaktır arkadaşlar, inanç olduğu zaman, başarıda kendiliğinden gelir.İyi bir kafaya sahip olmakta bazen yetmeyebilir, mesele onu kullanmaktır.

“ŞANLIURFA’YA KRAL SİNAN KURUMUŞ OLARAK GELDİM”

Devrede Şanlıurfa kulübünde hep beraber tek hedefimiz Play-Off oynamaktı ama bunu başaramadık üzdüğümüz kırdığımız Şanlıurfaspor taraftarlarına Affola..Transferimde bire bir benim ile ilgilenen başkanımız Emin Yetim’e yönetici büyüklerimize ve müdürlerimize, @eminacemoglu, Serdar Bozkurt hocam ve ekibine, takım arkadaşlarıma, kulüp personelimize Büyük Şanlıurfaspor taraftarlarımıza, Aileme, menajerim ve abim @vtorun ‘ a Avukatım @ercansevdimbas abime ve özellikle son maçlarda bize hem abilik hem hocalık yapan takım arkadaşım çok sevdiğim @caglarbirinci Çağlar abiye, yeni tanıdığım ve çok sevdiğim Kemal Tosun @kemaltosun63 hocama çok teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum.Ben Şanlıurfa’ya ‘Kral Sinan Kurumuş’ olarak geldim.

“YENİ SEZONDA TAKIM BAŞARISI VE ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUM”

Bugün evimde, tacımı kimseye devretmeden ve ismimi unutanlara ismimi tekrar hatırlattığımı düşünerek huzur içinden dinlenmemin keyfini çıkarıyorum.Yeni sezonda artık Bireysel başarının yanında Takım Başarısı da istiyorum yeni sezon da kendi kariyer rekorumu kırıp şampiyonluk yaşamak istiyorum.
Yeni sezonda görüşmek dileğiyle…"