Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik’in Eşi Leyla Çelik, Üniversitede ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet yardımı kampanyası başlattı.

Gözden kaçırmayın

Şanlıurfalı Genç Tiktok İçin Canından Oldu Şanlıurfalı Genç Tiktok İçin Canından Oldu

Şanlıurfa’da sosyal sorumluluk projeleriyle takdir toplayan Leyla Çelik, Harran Üniversitesi’nde eğitim gören öğrencilere ayakkabı ve kıyafet yardımı gerçekleştirmek için kampanya başlattı. Yıl boyunca devam edecek olan kampanya için Leyla Çelik,  yardımsever vatandaşları kampanyaya destek olmaya davet etti.

Leyla Çelik, yardım kampanyası kapsamında üniversitenin farklı birimlerinde görev yapan kadın akademik ve idari personeller ile ihtiyaç sahiplerine kıyafet yardımında bulunmak amacıyla bir giyim merkezi oluşturuldu.

 Osmanbey Yerleşkesi Merkezi Yemekhane zemin katında bulunan Genç Kulüp Mağazasında gerçekleşen açılışa, Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Sabri Çelik’in eşi Leyla Çelik, Rektör Yardımcısı Mehmet Hançer’in eşi Zişan Hançer, Genel Sekreter Zübeyir Zorlu, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Ali Rıza Elihoş ve personeller katıldı.

İhtiyaç sahibi öğrencilere yapılan bu tür yardımların çok anlamlı ve önemli olduğunu belirten Leyla Çelik, açılışta yaptığı konuşmada ;“Kampanyamıza destek olmak isteyen öğrenciler ve personellerimiz,  kullanmadığı eşya ve giysileri bize ulaştırarak yapılacak yardımlarda katkı sağlayabilirler. Hayırsever beyefendiler ve hanımefendiler yapacakları yardımlarla ihtiyaç sahibi arkadaşlarımızın yüzünün gülmesine vesile olacaklardır. Bu anlamlı hayırlara vesile olan, çalışmaya katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.