AK Parti Milletvekili Gülender Açanal, kendini tanımayanlarla ilgili yaptığı açıklamasıyla algı oluşturmak isteyenlerin hüsrana uğradığını söyledi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal,  son günlerde ismi üzerinden yürütülen yorumlara sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Kıymetli hemşerilerimin feraseti ve objektif yaklaşımı sonucu bu gruplar hüsrana uğramıştır. “ dedi.

Son günlerde sosyal medya ve bazı basın yayın organlarında çıkan haberlere istinaden açıklama yapma gereği duyduğunu hatırlatan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal,  kuruluşundan itibaren birçok kademesinde görev yaptığı partisinde ve memleketinde bu dönem de milletvekili olarak hizmet etmek kısmet olduğunu dile getirdi. 

SÖYLEMİM İLE BÜTÜN ŞANLIURFALI HEMŞERİLERİMİ KAST ETMEDİM 

Seçildiği günden itibaren sosyal medyada paylaştığı şahsi telefon numarasının ve kapısının her zaman Şanlıurfalılara açık olduğunu aktaran AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal,  açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Geçtiğimiz günlerde katıldığım canlı televizyon programında bir seyirciden gelen ‘Vekili tanımıyorum.’ yorumu üzerine, sık sık farklı marjinal gruplar tarafından aldığım mesajları kastederek kullandığım ifade, yine bu gruplar tarafından farklı mecralara çekilmek istenmiş, bir algı oluşturulmaya çalışılmıştır.

Kıymetli hemşehrilerimin feraseti ve objektif yaklaşımı sonucu bu gruplar hüsrana uğramıştır. Kaldı ki bu konuşmam bir sosyal medya kullanıcısına cevaben yapılmışken sanki tüm hemşehrilerimi kastetmişim gibi bir algı oluşturulmak istenmiştir.
Ömrümün büyük bir kısmını hizmet için adadığım kıymetli hemşehrilerilerime yönelik değildir. İlk gün de telefon numaramı paylaştığımda söylediğim gibi, memleketimin ve memleketlimin emrinde ve hizmetindeyim.

TANIŞMAK VE BİR ÇAY İÇMEK İÇİN KAPIM KIYMETLİ ŞANLIURFA HALKINA SONUNA KADAR AÇIKTIR

Gözden kaçırmayın

Chp’li Tanal’ın 19 Mayıs Mesajı Chp’li Tanal’ın 19 Mayıs Mesajı

Yaklaşık 2.5 milyonluk nüfusa sahip olan ilimizde henüz sıkamadığım el varsa onlara da ulaşmak isterim. Tanışmak ve bir çay içmek için Şanlıurfa'da bürom ve TBMM'de bulunan B-304 numaralı odamın kapısı kıymetli Şanlıurfa halkına sonuna kadar açıktır.
Oluşturulmaya çalışılan yanlış algıya karşı duran tüm hemşehrilerime teşekkür ederim.(Son)”