• DOLAR 32,64 %-0.47
  • EURO 34,97 %-0.78
  • ALTIN 2.425,52 %-0.80
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 65.500 %-1.5
  • ETHERIUM 3.390 %-3.69
40°

Aranan Haberleri

aranan haberleri ve güncel aranan gelişmeleri, aranan ile ilgili tüm video, aranan fotoğrafları ve aranan haberleri Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın - şanlıurfa Haber, Urfa Haber, Şanlıurfa Son Dakika, Urfa Güncel hab sitemizde


GÜNDEM

Şanlıurfa’da gerçekleştirilen uygulamada, aralarından cinsel istismar suçundan kesinleşmiş bir firarinin de bulunduğu aranan 10 kişi yakalandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa'da gerçekleştirilen denetimlerde çeşitli suçlardan haklarında yakalama kararı bulunan 13 şüpheli gözaltına alındı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da yapılan denetimlerde aranan 13 kişi yakalanırken, asayiş olaylarına karıştığı belirlenen 32 şüpheli ise gözaltına alındı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suçundan aranması olan ve toplamda 12 yıl 6 ay 15 gün...

GÜNDEM

Şanlıurfa’da çeşitli suçlara karıştıkları gerekçesiyle haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve araması bulunan 349 firari yakalanarak gözaltına alındı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da gerçekleştirilen şok uygulamada, çeşitli suçlardan arama kararı bulunan 25 şahıs ile 3 göçmen yakalandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da yapılan şok uygulamada, çeşitli suçlardan haklarında arama kararı bulunan 76 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

GÜNDEM

Şanlıurfa'da gerçekleştirilen şok uygulamada, çeşitli suçlardan haklarında arama kararı bulunan 25 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da Emniyet ekiplerince yapılan huzur ve güvenlik uygulamasında haklarında çeşitli suçlardan arama kaydı bulunan 44 şüpheli yakalandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa'da aranan kişilere yönelik çalışmalarda haklarında uyuşturucu kullanmak suçundan arama kaydı bulunan 9 şüpheli yakalandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da jandarma ve polis ekiplerince aranan kişilere yönelik çalışmalarda cinayet zanlıları ve dolandırıcıların da bulunduğu 378 zanlı yakalandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde aranan şahıslara yönelik çalışmada hakkında 8 yıl 2 ay ile 10 yıl kesinleşmiş hapis cezaları bulunan 2...