• DOLAR 32,60 %-0.60
  • EURO 34,99 %-0.74
  • ALTIN 2.427,10 %-0.74
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 65.500 %-0.46
  • ETHERIUM 3.414 %-3.34
40°

Balıklıgöl Haberleri

balıklıgöl haberleri ve güncel balıklıgöl gelişmeleri, balıklıgöl ile ilgili tüm video, balıklıgöl fotoğrafları ve balıklıgöl haberleri Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın - şanlıurfa Haber, Urfa Haber, Şanlıurfa Son Dakika, Urfa Güncel hab sitemizde


GÜNDEM

Kurban Bayramı'nın idrak edildiği peygamberler diyarı Şanlıurfa'da bayram namazı için bir araya gelen binlerce kişi, Balıklıgöl'deki Halil-ül Rahman Camii'ne sığmadı.

GÜNDEM

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde Balıklıgöl yakınlarında yapılan denetimlerde 2 iş yerine 43 bin 828 lira para cezası uygulandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa Balıklıgöl Platosunda bulunan bazı tuvaletlerin ücretli bazılarının ise ücretsiz olması yerli ve yabancı turistleri şaşırtıyor.

GÜNDEM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Balıklıgöl platosunda yer alan esnafı ziyaret etti. Kenti gezmeye gelen yerli ve yabancı...

GÜNDEM

Şanlıurfa'da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklara sürpriz yapılarak tarihi Balıklıgöl Yerleşkesi'ne kurulan teleskoplarla gökyüzü izletildi.

GÜNDEM

Şanlıurfa'da gökyüzünün gizemli dünyası, 22 Nisan 2024 tarihinde saat 20:30'da Şanlıurfa Balıklıgöl Amfi Tiyatro’da keşfedilecek.

GÜNDEM

Dünyanın "en büyük doğal akvaryumu" ve inanç turizminde de önemli bir yere sahip olan Şanlıurfa Balıklıgöl'de ziyaretçilerin balıklara attığı yeme...

GÜNDEM

Bayram tatilini ve güzel havayı fırsat bilen yerli ve yabancı binlerce ziyaretçi, Şanlıurfa'nın simgelerinden tarihi ve turistik Balıklıgöl'e akın etti.

GÜNDEM

Hava sıcaklığının 25 dereceye ulaştığı Şanlıurfa'da, güneşli havayı ve hafta sonu tatilini fırsat bilenler, tarihi Balıklıgöl Yerleşkesi'nde yoğunluk oluşturdu.

GÜNDEM

Şanlıurfa'nın simgesi Balıklıgöl'de yer alan Mevlid-i Halil (Dergâh) Camii avlusunda bulunun ve Hz. İbrahim'in doğduğu mağara olarak rivayet edilen alan,...

GÜNDEM

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde bulunan tarihi Anzele suyunda, Şanlıurfa’da bulunan Balıklıgöl’deki gibi balıklar ortaya çıktı.

SAĞLIK

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünün Acil Sağlık Hizmetleri Haftasında Balıklıgöl'de düzenlediği farkındalık eğitimine vatandaşlar da katıldı.