• DOLAR 32,65 %-0.46
  • EURO 34,99 %-0.76
  • ALTIN 2.423,19 %-0.90
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 65.500 %-1.95
  • ETHERIUM 3.410 %-3.13
38°

Göbeklitepe Haberleri

göbeklitepe haberleri ve güncel göbeklitepe gelişmeleri, göbeklitepe ile ilgili tüm video, göbeklitepe fotoğrafları ve göbeklitepe haberleri Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın - şanlıurfa Haber, Urfa Haber, Şanlıurfa Son Dakika, Urfa Güncel hab sitemizde


GÜNDEM

Kültür Yolu Festivali etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Devlet Türk Halk Müziği ve Sıra Gecesi Topluluğu, Göbeklitepe'de konser verdi.

GÜNDEM

Göbeklitepe Uluslararası Film Festivali ve Kültür İçin Alan Uluslararası Ortak Üretim Fonu desteğiyle düzenlenen sinema atölyeleri Şanlıurfa'da başladı.

GÜNDEM

"Türk sinemasının sultanı" olarak bilinen Türkan Şoray, Şanlıurfa'da tarihin sıfır noktası olarak nitelendirilen UNESCO Dünya Miras Listesi'ndeki Göbeklitepe'yi ziyaret etti.

GÜNDEM

Şanlıurfa Göbeklitepe'ye kadar uzanan ‘Bilinçaltı temizliği', ‘şamanik kuantum' adı altında yapılan ağlamalı, titremeli enerji terapi gündem düşmüyor.

GÜNDEM

"Tarihin sıfır noktası" olarak nitelendirilen ve UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Göbeklitepe ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

GÜNDEM

Geçtiğimiz haftalarda Şanlıurf'da Göbeklitepe'yi ziyaret etmek için gelen öğrencilerin çevrede dolaşan köpekleri görünce korkudan gitmek istemedikleri, öğretmenlerinin desteğiyle gezi alanına...

MAGAZİN

"Tarihin sıfır noktası" olarak nitelendirilen ve UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Göbeklitepe'yi ziyaret eden Trkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve...

GÜNDEM

"Tarihin sıfır noktası" olarak nitelendirilen ve UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Göbeklitepe'de çok sayıda köpeğin olması ziyarete gelen ailelerin...

GÜNDEM

Paris merkezli Haidouti Orkestrası, Şanlıurfa'da bulunan UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Göbeklitepe'de müzikseverlerle buluştu.

GÜNDEM

Şanlıurfa Türkiye'nin dünyaca ünlü antik kentleri arasına Göbeklitepe ile girdi.Türkiye'de 39 antik yerleşim yeri listede de yer aldı.

GÜNDEM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde paydaş kurumların da katkılarıyla düzenlenen Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında “Tarihin Sıfır Noktası” olarak kabul edilen 12...

GÜNDEM

Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Göbeklitepe Ören Yeri'nin bugün 13 bin 857 ziyaretçiyi ağırlayarak günlük ziyaretçi rekoru kırdığını açıkladı.