• DOLAR 32,66 %-0.44
  • EURO 34,99 %-0.77
  • ALTIN 2.427,87 %-0.71
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 65.313 %-2.23
  • ETHERIUM 3.400 %-3.41
40°

Uygulama Haberleri

uygulama haberleri ve güncel uygulama gelişmeleri, uygulama ile ilgili tüm video, uygulama fotoğrafları ve uygulama haberleri Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın - şanlıurfa Haber, Urfa Haber, Şanlıurfa Son Dakika, Urfa Güncel hab sitemizde


GÜNDEM

Şanlıurfa’da gerçekleştirilen uygulamada, aralarından cinsel istismar suçundan kesinleşmiş bir firarinin de bulunduğu aranan 10 kişi yakalandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da jandarma ekiplerince gerçekleştirilen 6 saatlik şok uygulamada, çok sayıda silah, kesici alet ve uyuşturucu ele geçirildi.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da polis ekiplerince şehir içi yolcu taşıyan otobüslere yönelik gerçekleştirilen denetimde  sürücü ve araca ceza uygulandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da gerçekleştirilen şok uygulamada, çeşitli suçlardan yakalama kararı bulunan 15 kişi gözaltına alındı, 25 araca ise trafik cezası uygulandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa'da gerçekleştirilen denetimlerde çeşitli suçlardan haklarında yakalama kararı bulunan 13 şüpheli gözaltına alındı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da gerçekleştirilen asayiş ve trafik denetimlerinde çok sayıda motosiklet sürücüsüne ceza uygulanırken 18 motosiklet trafikten men edildi.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da Emniyet ekiplerince yapılan huzur ve güvenlik uygulamasında haklarında çeşitli suçlardan arama kaydı bulunan 44 şüpheli yakalandı.

GÜNDEM

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) farklılaştırılmış akaryakıt ürünlerinin istasyonlarda aynı fiyata satılmasına ilişkin Kurul kararı yürürlüğe giriyor. Bu kapsamda, 13...

GÜNDEM

Şanlıurfa’da gerçekleştirilen şok uygulamada, 12 bin 559 kişi sorgulanırken, çeşitli suçlardan haklarında arama kararı bulunan 22 şahıs yakalandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da gerçekleştirilen şok denetimlerde 16 bin 307 kişinin sorgu yapılırken, hakkında arama kararı bulunan 16 şahıs gözaltına alındı.

GÜNDEM

Şanlıurfa’da gerçekleştirilen şok uygulamalarda çeşitli suçlardan haklarında arama kaydı bulunan 18 şüpheli yakalanırken, onlarca araca da trafik cezası uygulandı.

GÜNDEM

Şanlıurfa'da yapılan trafik denetiminde trafik kurallarına uymadıkları, eksiklikleri bulunduğu belirlenen motosiklet ile sürücülerine ceza uygulandı.