Urfa'dan hacca giden siyasetçiler kervanına Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz da katıldı. Hacdan ilk fotoğrafı da Mahmut Özyavuz paylaştı.

Hac kıyafetleri ile Mescidi Nebeviden Tüm Türkiye’ye Ve Harran’a Selamlar gönderen Harran’ın başarılı belediye başkanı Mahmut Özyavuz, mukaddes yolculuğa çıkarken GAP Havaalanından Ankara’ya uğurlanmıştı.

Kutsal topraklara gitmek üzere yarın Ankara'dan uçakla Mekke’ye giden hizmetleriyle Harran’ın çehresini değiştiren Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz "Yoğun çalışma programlarımızdan dolayı helalleşemediğim tüm hemşerilerimden haklarını helal etmelerini diliyorum. Dualarınız bizimle, dualarımız sizinle olsun.  Cenab-ı Allah, tüm hacı adaylarımıza sağlık ve sıhhat içinde hac vazifelerini yerine getirip dönmeyi nasip eylesin" temennilerinde bulundu.

CHP Heyeti Gündeme Getirdiğimiz Yerde CHP Heyeti Gündeme Getirdiğimiz Yerde

Mekke'de Mescidi Haram'ı tavaf ile birlikte Haccın diğer ritüellerini yerine getirip, Medine'de Mescidi Nebevi ve Hz Muhammed aleyhisselamın kabrini ziyaret edecek olan Özyavuz'un 14 Temmuzda Harran’a dönmesi bekleniyor.