CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal’a “Sen kimsin?” diye sataştı.

Mahmut Tanal ise Hakan Ural'ın bu sataşmasına  yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;  "Hakan Ural, sokak röportajlarında “Hakan Ural kimdir?” sorusunu vatandaşlara yöneltelim, bakalım ne cevaplar gelecek!

Sahi sen kimsin Hakan Ural?

“Dibine kadar yandaşım” demene rağmen AKP’den yeteri kadar yüz bulmayan, “Z kuşağı oy kullanmamalı” diyebilecek kadar siyasetten, demokrasiden, toplumsal yaşamdan kopuk birisin Hakan Ural! 

Bilmediğin, aklının ermediği işlere girişerek, kendini daha da acınası duruma düşürüyorsun. 

Şerefli Türk askerini, şerefli Türk polisini savunmak, senin gibi askerlik yapmamak için hileye, hurdaya başvuran kişiye mi kaldı? 

Askere, polise küfür ettiğimi ispatlamayan alçaktır, şerefsizdir, namussuzdur Hakan Ural! 

Urfa’da Konut Fiyatları Aldı Başını Gidiyor Urfa’da Konut Fiyatları Aldı Başını Gidiyor

En ufak iktidar eleştirisinde TELE1’e, Halk TV’ye, FOX TV’ye, KRT TV’ye, TV5’e Flash Haber’e, Sözcü TV’ye ceza yağdıran RTÜK, bakalım Demirören’in Kanal D’si hakkında bu yayından dolayı inceleme başlatacak mı? 

RTÜK’ün resen harekete geçmeyeceğini bildiğim için gerekli şikayet başvurusunda bulunacağım. 

Akbelen Ormanı’nda bölgeye gelen vatandaşların fişlenmemesi yönünde jandarma görevlileriyle yaşadığım tartışmaya kendince değinen Hakan Ural isimli şahıs, beni kastederek, “Ben orada olsam, onun kafasını, gözünü kırarım” diyor. Programın diğer sunucusu Nur Tuğba Namlı ise “Vallahi yaparsın” yorumunu yapıyor. 

Muhalif kanallara nefes aldırmayan RTÜK, Kanal D için hangi atımı atacak? Bu meselenin peşini bırakmayacağız!"