Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, “Gayemiz, çabamız, hedefimiz AK Parti’mizin başarısı içindir. ”dedi.

Şanlıurfa’da vatandaşlarla, esnaflarla bir araya geldikten sonra şimdi de Ankara’da temaslarını sürdüren Halil Özcan, Şanlıurfa’nın sorunlarını iletmek üzere Ankara’da, AK Parti Siyasi ve Hukuk İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı daha sonra Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile görüştü.

Hayati Yazıcı ile güncel konular başta olmak üzere dünya gündemi ve Şanlıurfa’mız özelinde verimli bir görüşme gerçekleştirdiğini aktaran Halil Özcan,  Binali Yıldırım ile gerçekleştirdiği görüşmesiyle ilgili de sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımında

Erdoğan'dan Şanlıurfa Açıklaması Erdoğan'dan Şanlıurfa Açıklaması

“Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan’ın AK Davasını 20 yıldır verilen her görevde layıkıyla temsil eden ve "Büyük ve Güçlü Türkiye" hedefimize büyük katkılar sunan Sayın Başkanımız Binali Yıldırım beyefendinin tecrübelerinden istifade ettiğimiz görüşmemizde, Şanlıurfa’mız özelinde de fikir alışverişinde bulunduk.

Bir Urfa sevdalısı olan Sayın Başkanımızın tüm hemşerilerimize gönülden selamları var. Gayemiz, çabamız, hedefimiz AK Parti’mizin başarısı içindir. ”ifadelerini kullandı.