“URFA’MIZ CUMARTESİ GÜNÜ YAPILAN MUHTEŞEM MİTİNGLE TARİH YAZDI”

Bu vurgusunu, “Şanlı Şehir Kimleri Rahatsız Etti” başlıklı açıklamasıyla dile getiren Halil ÖzcanŞanlıurfa’21 yıldır aynı heyecan ve coşkuyla Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı bağrına basan Urfa’mız cumartesi günü yapılan muhteşem mitingle tarih yazdı. ”dedi.

Mitingde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün yuhalanması ve “Zeynel İstifa” sloganların atılmasını kınayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, “ Sayın Cumhurbaşkanımızın, fitneye fırsat vermeyin diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdiği bir günde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Zeynel Abidin Beyazgül üzerinden AK Parti’mizin hedef alındığını hep beraber gözlemledik.

Cılız, alandan duyulmayan ve birleri tarafından organize edilen küçük bir grubun Zeynel Başkan’a çirkin slogan atması ve akabinde Sosyal Medya üzerinden paylaşımlar yaparak fitne ateşi yakmasına şahit olduk.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uygur Provoktif Eylemlere Dikkat Çekti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uygur Provoktif Eylemlere Dikkat Çekti

“ÇİRKİN EYLEMİ ŞİDDETLE KINIYORUM”

100 binleri aşan muazzam sevgi seli Urfa’mızdan tüm Türkiye’ye coşku verirken, maksatlı ve birileri tarafından organize edilen bu çirkin eylemi şiddetle kınıyorum.

Bizim davamızda şahsi menfaatler yoktur. Bizler Davamıza hizmet eder Liderimizin izinde yürürüz. Bu tarz eylemler bizleri birbirine düşürmez aksine daha da birleştirir. Şanlıurfalı her söylenenin arkasına takılmaz. Bu kadim şehrin insanları kime sahip çıkacağını da iyi bilir.

İnşallah teşkilatımızın her kademesinde AK Davamızın sancaktarlığını yapan değerli mensuplarımızla ve Şanlıurfalı hemşehrilerimle 2023 hedeflerimize kararlılıkla ilerleyeceğiz. 
LİDER DE BİZİM, 
AK PARTİ DE BİZİM, 
TEŞKİLATTA BİZİM,
BAŞKAN DA BİZİM.”ifadelerini kullandı