Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatından Başkan Ayhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatından Başkan Ayhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Yeniden Refah Partisi'nin Haliliye Belediye Başkan  adayı ecz.Vedat Doğar, mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Son olarak Bahçelievler Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden aday, yerel sorunları dinleyip çözüm için projelerini anlatıyor.

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Doğar, alt yapı, çevre düzenlemesi, park yeri sorunu gibi konuların yanı sıra mahallede yaşanan diğer sorunları da dinliyor. Vatandaşların şikayetlerini not alan aday, "Söz uçar, yazı kalır" diyerek sorunların çözümü için kararlı olduklarını vurguluyor.

Aday, halka hizmetin ön planda olduğunu belirterek, "Ahlaklı Belediyecilik anlayışıyla tüm sorunları çözeceğiz" sözleriyle samimi bir yaklaşımla vatandaşların gönlünü kazanıyor.

Mahalle sakinleri, adayın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, yerel yönetimde değişim ve gelişim için  desteklerini belirtiyorlar.

Editör: Urfadasin Haber