Şanlıurfalı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, nihayet memleketinin takımı Şanlıurfaspor’u hatırladı. Taraftarlar Tatlıses’i bu hafta maç davet etti, futbolculara pirim vermesini önerdi.

Tatlıses, sosyal medyada hesabından Şanlıurfasporlu futbolcuların İnegöl deplasmanından aldıkları galibiyetin sevinciyle mutlu bir şekilde dönerken otobüste “Ah aşkım tamam aşkım” şarkısını söyledikleri videoyu paylaşarak “Hak ettiniz çocuklar zaferi kutlamak hakkınızdır” ifadelerini kullandı.

Tatlıses’in bu paylaşımının altına Şanlıurfasporlu taraftarlar “Kuru kuru tebrik olmaz imparator destek ver. Bir hafta iç saha maçına bekliyoruz imparator takıma destek olma açısından bu sene bu takımın morale desteğe ihtiyacı var inşallah sonu şampiyonluk olur. Bir maç primi bekliyoruz imparatordan” yorumlarını yaptı.

Şanlıurfaspor 1- Nazilli Belediyespor 0 Şanlıurfaspor 1- Nazilli Belediyespor 0

Mehmet Salih Deveci isimli sosyal medya kullanıcısı da “Vay hangi dağda kurt öldü @imparatoribo ? Sen Şanlıurfasporu ve Urfa'yı Bilir miydin ya ? Urfa'da belediyeler senin adına binalar ve yapılar yapar ama sen işyerlerini ve yatırımını Balıkesir, İzmir ve Bodruma yaparsın. Neden ağam ? Neden paşam ? Bi Urfalı senden ekmek yemesin mi?” siteminde bulundu.

Bu arada Tatlıses, Şanlıurfaspor’un Kulüp başkanı Fethi Şimşek döneminde 25 kişilik yönetimde yer almıştı. Ancak hiçbir katkısı olmamıştı.