Araba satın alacaklar dikkat! Bu ilanı gördükten sonra araba alırken 10 defa düşüneceksiniz. Antalya'da yaşayan Kemal Akgül'ün otomobilini satmak için koyduğu ilan sosyal medyada viral oldu. Hamımla aram açıldı deyip satışa konuldu. Gerçeği öğrenince aklınızı kaybedeceksiniz. 

Araç Muayenesinde Bu Hataya Sakın Düşmeyin! Araç Muayenesinde Bu Hataya Sakın Düşmeyin!

Antalya'da yaşayan emlakçı Kemal Akgül, 2 yıl önce aldığı otomobili satıp kurtulmak için verdiği ilan tüm Türkiye'nin gündemine bomba gibi düştü. İlana yazdıkları görenleri şaşırttı, bakan şaşıp kalıyor.

İNTERNETE ÖYLE BİR İLAN VERDİ Kİ... GÖREN ŞAŞIP KALIYOR

Akgül aldığı otomobilden kurtulmak için her yolu denedi. Öyle bir ilan verdi sosyal medyanın diline düştü. Akgül, 2 sene önce aldığı ve 2005 model ve 183 binde olan aracını satışa çıkarttı. Satışa koyduğu ilan ise çok farklıydı. "İçinde küfür edilmedi" dedi, yazıp astı. "Bu arabadan beni kurtarabilecek birisi aranıyor" başlığıyla internette ilana koydu.

Akgül aracını at, bisiklet hatta eşekle bile takas edebileceğini söyledi. Akgül arabasıyla ilgili şunları söyledi:

"Araba gudubet bir araba, araba iki yıldır bende. İki yıldır hanımla çocuklarla aram açıldı. Arabaya binemiyoruz çünkü çok yakıyor. Bir de parçası yok, ustası yok diyorlar. Onun için korkumuzdan binmiyoruz. Hanımın kuaför parası, çocukların okul parası falan derken hepsini buna veriyoruz."