Şanlıurfa Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İl Temsilciliği ile Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri iftarda buluştu.

Her iki ilin harita ve kadastro mühendisleri, meslekleriyle ilgili istişarelerde bulunup kurumları da ziyaret ettiler.

Gözden kaçırmayın

Selçuk Tepeli Deliye Döndü, Geç Abi Geç! Öbür Habere Geç! Selçuk Tepeli Deliye Döndü, Geç Abi Geç! Öbür Habere Geç!

Şanlıurfa Tapu ve Kadastro 21.Bölge Müdürlüğünü, Şanlıurfa Kadastro Müdürlüğünü, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı ile Harita Şube Müdürlüğünü ziyaret eden her iki ilin harita ve kadastro mühendisleri, gerek kamuda, gerekse özel sektörde yaşamış oldukları sorunlar ve çözümleri hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Görüşmeler neticesinde meslekleri ve şehirleri adına olumlu sonuçlar elde etmek için yapılacak olan çalışmaların devam edileceği konusunda mutabakata varan Şanlıurfa Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İl Temsilciliği ile Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, özel sektörde ve kamuda çalışan Harita Mühendisleri ile iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Her iki ilin harita ve kadastro mühendisleri, iftar yemeğinde sorunların çözümü konusunda ve mesleki birlik ve beraberlik adına dayanışma mesajları verdi.

HKMO Diyarbakır Şubesi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında  “Ziyaretimiz kapsamında Harran Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölüm akademisyenleri, öğrenci meslektaşlarımız ve üyelerimizle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldik. Misafirperverliklerinden ötürü Şanlıurfa İl Temsilciliğimize, katılımlarından dolayı üyelerimize teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.