Harran'da Belediye ekipleri tarafından ilçe genelinde yol ve çevre temizlik çalışmalarının yanında haşareyle mücadele çalışmaları devam ediyor.

Harran'ın her köşesinde çalışmalarını sürdüren ekipler, “Daha Temiz Bir Harran” anlayışıyla tüm mahallelerin temizliği için yoğun mesai harcıyor.

Cadde, Sokak ve Kaldırımların temizliğini yapan ekipler, halkın sağlığını tehlikeye sokabilecek her türlü durumun önlenmesine yönelik tedbirleri’de alıyor.

Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un talimatlarıyla çalışmalarını sürdüren ekipler; sokak, cadde, yol olmak üzere tüm ortak kullanım alanlarında temizlik çalışmalarına devam ederken, Havaların ısınmasıyla birlikte haşereyle mücadelede çalışmalarını sıkılaştırdı.

Gayemiz daha temiz bir Harran diyen başkan Özyavuz; İlçe genelinde temizlik çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Bizler bir ilçeden daha fazlayız. Harran; tarih, Kültür, Turizm ve tarım şehridir.

Şanlıurfa'da İçme Suyumuz Yok Dedi Dev Afişle Seslendi Şanlıurfa'da İçme Suyumuz Yok Dedi Dev Afişle Seslendi

Bu kadar ortak özelliği bünyesinde barındıran bir ilçeyi daha yukarılara taşımak için ekiplerimiz yoğun bir mesai harcıyor. Harran ve Harran halkı her şeyin en güzelini hak ediyor. İfadelerini kullandı.