Şanlıurfa’da adları kavurmacı vekillere çıkan AK Partili vekillerden bazıları dün iftar sofrasında açık havada muhteşem bir sofraya oturdu.

İftar sofrasını AK Parti Harran İlçe Başkanlığı düzenledi. İftara AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı, İl Teşkilatı, Harran İlçe Teşkilatı, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Ahmet Akay, Mehmet Ali Cevheri ve Harran’daki AK Partililer katıldı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı “Milletvekillerimiz Halil Özcab,Ahmet Akay ve Mehmet Ali Cevheri  ile Harran AK Parti ilçe Teşkilatımızın düzenlediği vefa iftar buluşmasında teşkilatlarımızın dünü ve bugünü ile bir araya geldik. Ev sahipliklerinden dolayı Harran ilçe başkanımız Mahmut Özyavuz’a  teşekkür ederim.” dedi. 

Gözden kaçırmayın

Bakan Nebati’den Kuzenine Soyadını Değiştir Teklifi Bakan Nebati’den Kuzenine Soyadını Değiştir Teklifi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan da iftar sofrasıyla ilgili yaptığı paylaşımda “Harran İlçe Başkanlığımızın düzenlediği İftar Programına katılarak kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geldik. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul etsin. Birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. “ ifadelerini kullandı.

FRYL43OWQAMbsD4

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ise “Harran İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen,geçmişten günümüze partimizde görev almış 3 kademe teşkilat mensuplarımızla 'Vefa Buluşması' iftar programında bir araya geldik. Rabbim birliğimizi daim eylesin.”şeklinde bir paylaşımda bulundu.