Şanlıurfa’da Güvenlik Görevlisi Hasta Yakınlarınca Darp Edildi Şanlıurfa’da Güvenlik Görevlisi Hasta Yakınlarınca Darp Edildi

Harran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde ki öğrencilerle yapılan seminere  Şanlıurfa İl Müftüsü Ramazan Tolan'ın da katıldı.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi bağımlılıklarla mücadele koordinatörü eğitimci Muharrem Çelik öğrencileri bağımlılık öncesinde hayır deme bilinci ve arkadaş seçimi konusunda bilgilendirdi, zaman zaman sigaranın zararları ile ilgili stendap yöntemiyle sunum yaptı.

Seminerde konuşan Şanlıurfa İl Müftüsü Ramazan Tolan iyilik yapmanın insanlara faydalı olmanın faydalarını anlatarak özellikle iyilik hareketi içerisinde bulunan gençlerin kendilerinin de örnek kişilik sergilemeleri gerektiğini vurguladı.

Ramazan Tolan "Zararlı alışkanlıklar konusunda kendimizi kontrol altına almamız gerektiğini her türlü zararlı ortamlardan ve çevrelerden uzak durmak zorundayız. Annemize ve babamıza itaat edip başarılı bir kişilik kazanmanın düzenli, dikkatli çalışma ile mümkün."dedi.

Seminere katılan Harran İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Sakıp Özsoy,  Harran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Bekir Arslan, eğitimci Muharrem Çelik'e ve Müftü Ramazan Tolan'a Harran maketi hediye etti.

Editör: Urfadasin Haber