Eyyübiye Belediyesi,  2014- 2019 meclis üye si Hasan Batan , yayımladığı bir mesajla tüm İslam âleminin Kadir Gecesi’ni kutladı. 

Kur’an’da bin aydan hayırlı olduğu ifade edilen Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınlayan Eyyübiye Belediyesi eski meclis üyesi Hasan Batan  ‘’ Kadir Gecesi’nin tüm İslam âlemine huzur, barış getirmesini diliyorum’’ dedi.

Hasan Batan, Kadir Gecesi nedeniyle yayımladığı mesajında şunları söyledi; “Başı rahmet, ortası mağfiret sonu ise azaptan kurtuluş olarak bilinen Ramazan Ayı’nın son günlerini idrak etmekteyiz.

Çok şükür Ramazan ayını dolu dolu geçirmenin de mutluluğunu yaşıyoruz. Yine Kur’an-ı Kerim’de Bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ne ulaşmanın da mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah mübarek gecede tüm Müslüman kardeşlerimiz için, tüm İslam alemi için bol bol dua edeceğiz.

Gözden kaçırmayın

Yazar Neşet Bozkurt’tan Malatya Söyleşileri Yazar Neşet Bozkurt’tan Malatya Söyleşileri

Bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin, ülkemiz başta olmak üzere tüm insanlığa sevgi ve barış getirmesini temenni eder, başta Şanlıurfalı hemşerilerim olmak üzere tüm Müslüman âleminin Kadir Gecesini kutlarım. “