Şanlıurfalı iş insanı Türkmenler Birlik Başkanı ve 31 Mart Yerel Seçimlerinin Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olup daha sonra çekilerek AK Parti Adayı Zeynel Abidin Beyazgüle destek veren Hasan Çay, esnaf ile Güneşle birlikte muhtarlara ziyaretini sürdürüyor.

Akçakale'de Öğrencilere Ödüllü, Ücretsiz LGS Deneme Sınavı Düzenledi Akçakale'de Öğrencilere Ödüllü, Ücretsiz LGS Deneme Sınavı Düzenledi

Şanlıurfa Göbeklitepe yolu üzerindeki Çadır Saray'ın işletmecisi olan Hasan Çay, programlarından kalan vakitlerinde sahaya inerek ziyaretler yapıyor.

Başkan Çay” Yoğun iş tempomuzdan fırsat buldukça, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Esnaf ziyaretlerinde de karşılıklı görüş alış verişinde bulunuyoruz.” dedi. 

Hasan Çay Muhtarlar

Şehrimizin gelişmesinde önemli rol oynayan esnafla yapılan istişarenin önemine vurgu yapan İş yerlerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen Türkmenler Birlik Başkanı Hasan Çay,  “Şanlıurfalı her ferdi ve onların fikirleri bizim için önemli. 

Bu nedenle istişare içerisinde, yaşadığımız bu muhteşem kente hep birlikte en güzel hizmeti vermeye çalışıyoruz. Turizmin gelişimine katkı sağlamak adına Halkımızla iç içe olmaya devam edeceğiz.

Benim kitabımda pes etmek yoktur mücadele etmek en büyük özelliğimdir. Allah’ın izniyle Şanlıurfa'yı  güzel yere taşıyacağız." diye konuştu.

Editör: Urfadasin Haber