Harran Belediyesi tarafından ilçe merkezi ve kırsalda ilaçlama çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdürülüyor. Sivrisinek ve haşerelerle mücadele çalışmaları kapsamında ekipler ikindi saatlerinde başladıkları ilaçlama işlemlerini gece geç saatlere kadar sürdürüyor.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, vatandaşların haşere ve sivrisinek olmadan rahatça yaşayabilmeleri için tüm ilaçlama ekiplerini seferber etti. Ekipler, sürekli ilçe merkezi ve kırsalda ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.

Besyo Öğrencileri, Haliliye'de Parkurlara Hazırlanıyor Besyo Öğrencileri, Haliliye'de Parkurlara Hazırlanıyor

Yaz ayları dolayısıyla sivrisineklerin arttığı ilçe merkezi ve kırsalda, Harran Belediyesi ekiplerinin çalışmalarıyla tüm haşereler yok oluyor. Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, halkın sağlığını her şeyden üstün tuttuklarını belirterek, sivrisineklerden kaynaklı hastalıkların da bu şekilde önüne geçtiklerini kaydetti. Başkan Özyavuz, ayrıca Belediye ekiplerinin belirlenen program dâhilinde yaz ayı boyunca ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdüreceğini ifade etti.

Sivrisinekle mücadele çalışmalarından memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar da Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ve ekibine teşekkür ederek, ilaçlama sayesinde haşere ve sivrisineklerin kalmadığını söyledi.

Editör: Urfadasin Haber