Başkan Mehmet Kuş: "Gençlere Yönelik Projelere Büyük Önem Veriyoruz" Başkan Mehmet Kuş: "Gençlere Yönelik Projelere Büyük Önem Veriyoruz"

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine bağlı Şehis köyünden Osman Yıldız'ın hanımı AK Parti Şanlıurfa eski dönem milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ın annesi merhume Hacı İslim Yıldız aile mezarlığında defnedildi.

İslim Yıldız'ın yakınları taziyeleri Şanlıurfa'da Ramazan Başak Taziye evinde kabul etmeye başladı.

28. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı sosyal medya hesabından yayımladığı taziye mesajında "AK Parti MKYK üyemiz ve önceki dönem Şanlıurfa milletvekilimiz İbrahim Halil Yıldız’ın Hakk’ın rahmetine kavuşan annesine Allah’tan rahmet, Yıldız Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı ve sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah." ifadelerini kullandı.

TBMM Başkanvekili 28.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ da taziye mesajında "Ak Partimizin MKYK üyesi ve önceki dönem Şanlıurfa milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın vefat eden kıymetli validesine Allah’tan rahmet; Değerli Vekilimize ve ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum.Rabbim, merhameti ve mağfireti ile muamele eylesin. Mekanı cennet, makamı âlî olsun,inşallah."dedi

Editör: Urfadasin Haber