AK Parti'den Urfa'da Aday Adayı Olanların İşte İsim Listesi AK Parti'den Urfa'da Aday Adayı Olanların İşte İsim Listesi

“AKP BELEDİYECİLİĞİ VİRANŞEHİR'DE İFLAS ETMİŞTİR” 

Viranşehir’de Cadde ve sokakların son 3 yılda defalarca delik deşik edildiğini aynı yolların tekrar tekrar kazılarak köstebek yuvasına dönüştürüldüğünü anlatan Deva Partisi Viranşehir İlçe Başkanı İbrahim Özkan, “Halkın sağlığı ve konforu yıllarca göz ardı edilmiştir. Viranşehir’e Moğol istilasından sonraki en yıkık hâli bu belediye döneminde yaşamıştır.

AKP Belediyeciliği Viranşehir'de iflas etmiştir. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin projelendirdiği ve finanse ettiği birkaç park haricinde Viranşehir Belediyesi tarafından ortaya konulmuş tek proje yoktur. Şehir bu belediye döneminde kelimenin tam anlamıyla virane şehir haline gelmiştir.” dedi.

“ÇEVRE YOLU İÇİN DEFALARCA MÜJDE VERİLDİ AMA HALEN YAPILMIŞ DEĞİL”

Bu arada AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı’yı seçimlere 3-5 ay kala Viranşehir halkının görmeye başladığını iddia eden Deva Partisi Viranşehir İlçe Başkanı İbrahim Özkan, Özşavlı’nın birkaç gün önce verdiği müjdeleri de eleştirdi. Deva Partisi Viranşehir İlçe Başkanı İbrahim Özkan “Aynı konuda defalarca müjdeler verildi. Aradan dört yıl geçti Çevre yolu yapılmış değil.” İfadelerini kullandı.