Lahmacun ve çğköfe restoranlarıyla dünyaya açılacağını duyuran Şanlıurfalı  İbrahim Tatlıses Nusret ve CZN Burak kafa tuttu.

Lahmacun ve çğköfe restoranlarıyla dünyaya açılacağını duyuran Şanlıurfalı  İbrahim Tatlıses Nusret ve CZN Burak kafa tuttu. Kendi adını taşıyan lahmacun ve çiğköfte restoranlarıyla dünyaya açılacağını duyurtan İbrahim Tatlıses, Nusret ve CZN burak topa tuttu.

İkili için “benim sayemde var oldular” diyen imparator tartışmayı da başlattı.

“Ne Yağları yağ ne isotları i sot. Millete çamur yediriyorlar” Kendi adını taşıyan çiğköfte ve lahmacun markasıyla dünyaya açılmaya hazırlanan İbrahim Tatlıses dünya çapında şöhreti yakalayan Nusret Gökçe ile CZN burak ‘a göz dağı verdi.

Tatlıses 2010 yılında kurduğu Tatlıses Gıda’nın yeni yatırımlarını duyurmak için önceki gün bağlı olduğu menajerlik şirketi, pollproducition basın mensuplarını ağırladı.

Gözden kaçırmayın

Ender Balkır İle Belediye Başkanı Kuş’un Muhteşem Düeti Ender Balkır İle Belediye Başkanı Kuş’un Muhteşem Düeti

Usta sanatçı Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere tüm dünya ülkelerinde bayilik anlaşmalarını yaptığını açıkladı.

İbrahim Tatlıses dünyaya açılan Nusret ve CZN” brnim sayemde piyasaya çıktılar” dedi ve iki ismi topa tuttu.

Nusret ve CZN Burak “çamur sattığını ifade eden Tatlıses sözlerini sürdürdü:

“Tatlıses 1984’den beri var. Ama onlar yoktu. Kimseyi rakip görmüyorum kendi yemediğim bir şeyi kimseye de yedirtmem .Onlar benim yaptığım işi yapmıyor. İsotun bilmem neyini alıyor. Zeytin yağının bilmem neyini kullanıyor. İçine su mu katıyor ne kaatıyor! Biz onlar gibi su kullanmıyoruz. Onlar su ile kaynatıyorlar ispat ederdim bakıyorsun çamur. Millete Çamur satıyorlar”.Dedi.i