Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses ile son dakika gelişmelerin gün yüzüne çıkmasının ardından tüm gözler güzeller güzeli kızına çevrildi.

İbrahim Tatlıses’in kızının en küçük halini görenler gözlerine inanamadı.
İbrahim Tatlıses en son evliliğinden Ayşegül Yıldız ile çocukları Elif Ada görenleri şaşkına çevirdi. İbrahim Tatlıses’in kızı 9 yaşında olmasına rağmen boyu neredeyse annesine yaklaştığını görenler ‘’Maşallah’’ dedi. İbrahim Tatlıses kendisinden 29 yaş küçük Ayşegül Yıldız ile evlenmesinin ardından küçük kızı Elif Ada dünyaya geldi. Elif Ada’nın en son küçüklüğünü görenler şimdiki halini görünce gözlerine inanamadı. Ünlü Türkücü ilk zamanlar kızı ile çok fazla görüşmesi sebebiyle sürekli ekranlarda yerini alıyordu. Ancak son zamanlar da yaşadığı rahatsızlık sebebiyle kendisi de televizyon ekranlarına gelmeyince kızı unutulmuştu. İbrahim Tatlıses sağlık durumunu düzelttikten sonra tekrardan televizyon ekranlarında seyircileri ile buluştu. İbrahim Tatlıses’in kızının de gündeme gelmesi ile son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında ön plana çıkmayı başardı. 


İbrahim Tatlıses’in Kızı Aynı Annesi!
İbrahim Tatlıses’in güzeller güzeli 9 yaşındaki Elif Ada’nın resmini görenler kızlarının aynı annesine benzediğine dair yorumlarda bulunması ile dikkatleri üzerine çekti. Annesi Ayşegül Yıldız geçtiğimiz günlerde kızı Elif Ada ile boydan fotoğraf atmasının ardından İbrahim Tatlıses’in kızının ne kadar büyüdüğü magazin dünyasını salladı. Ayşegül Yıldız’ın neredeyse boyuna yetişen güzeller güzeli kızı Elif Ada dikkatleri üzerine çekmesinin ardından ‘’Maşallah’’ yorumları ile gündemde ki yerini aldı. Ayşegül Yıldız kızı ile alışveriş merkezine alışverişe gittiğinde çekildikleri fotoğrafı paylaşınca adeta sosyal medyada bu fotoğraf çalkalandı. İbrahim Tatlıses’in hayranlara 9 yaşında ki Elif Adayı incelemeye doyamadı.

Gözden kaçırmayın

Tatlıses’in Programı Yayından Kalktı Mı? Tatlıses’in Programı Yayından Kalktı Mı?


Ayşegül Yıldız’ın İstanbul da Son Günleri!
Ayşegül Yıldız sosyal medyayı aktif olarak kullanmasının ardından takipçileriyle paylaştığı bilgi tüm dikkatleri üzerine çekti. Ayşegül Yıldız İstanbul da son günlerini geçirdiğini söylerken ‘’ Elif Ada’nın okul kayıt İşlemlerini Bursa’ya taşıdık. Her şeyi halletik dönüyoruz’’ ifadelerini kullanması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ayşegül Yıldız kızı ile paylaştığı bu fotoğraf sonrasında takipçileri ‘’Maşallah boyuna yetişmiş’’ yorumlarında bulundu.