Şanlıurfa Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası tarafından organize edilen geleneksel iftar programına katılanlar sektörün sorunlarını da konuştular.

Gözden kaçırmayın

Topdağı Mahallesi Belediye Başkanını Topa Tuttu Topdağı Mahallesi Belediye Başkanını Topa Tuttu

Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde gerçekleşen Şanlıurfa Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası’nın iftar programına, oda yöneticileri, oda üyeleri ve çok sayıda esnafın yanı sıra AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Eyyübiye AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Şanlıurfa Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Necmettin Sağlam katıldı.

İftara katıldığını sosyal medyada yaptığı paylaşımla duyuran AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı, “Eyyübiye İlçe Başkanımızla Şanlıurfa Elektrikçiler ve elektronikçiler odası ve kooperatifi esnafıyla iftarda buluştuk. Sektörün sorunlarını konuştuk. Oda Başkanı Necmeddin Sağlam’a ve yönetimine teşekkür ediyorum.”dedi.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal,”İl Başkanımız Abdurahman Kırıkçı ile Şanlıurfa Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası ve Kooperatifi esnafıyla iftarda buluştuk. Oda Başkanı Necmeddin Sağlam’a ve yönetimine teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.