Türk Telekom Ortaokulu Anasınıfı Öğrencileri Karaköprü ilçe Kaymakamlık koltuğuna oturarak talimat verdiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Türk Telekom Ortaokulu Anasınıf Öğrencileri Karaköprü Kaymakamı Yakup Kılıçoglu’nu makamında ziyaret etti. 


Kaymakam Kılıçoglu’nu ziyaret eden Anasınıf Öğrencilerine Türk Telekom Ortaokulu Müdürü Seyfettin Kalkan, Anasınıfı Öğretmeni Hayriye Öztürk eşlik ederken 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Karaköprü Kaymakamlık koltuğuna Sinemnur İyigün ve Serhat Kalkan oturdu. 

Gözden kaçırmayın

Urfa Kuşçu Pazarında Kablo Hırsızları Esnafı Bıktırdı Urfa Kuşçu Pazarında Kablo Hırsızları Esnafı Bıktırdı

Kaymakamlık koltuğuna oturan minik Kaymakamların ilk talimatı Okul bölgesine çok büyük bir park yapılması için talimatları oldu. Kaymakam Yakup Kılıçoglu ile uzun süre sohbet eden Türk Telekom Ortaokulu Anasınıf Öğrencileri ziyaret sonunda Bayrak Şiiri okuyarak gönülleri fethettiler. 


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları kapsamında ziyaretten dolayı teşekkür eden Karaköprü Kaymakamı Yakup Kılıçoglu, Türk Telekom Ortaokul Müdürü Seyfettin Kalkan ve Anasınıfı Öğretmeni Hayriye Öztürk’e öğrencilerine verdikleri önemden ötürü tebrik etti. 
Kutlama son olarak çekilen hatıra fotoğrafı ile son bulurken Kaymakam Kılıçoglu, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.