Urfalı sanatçı Tatlıses’in silahlı saldırıya uğramadan önce programına davet ettiği İlyas Salman ile aralarında geçen diyalog sosyal medyayı salladı.

İlyas Salman’ın katıldığı bir programda anlattığı diyaloga göre; İbrahim Tatlıses, İbo Şhow’a İlyas Salman’ı çağırmak istiyor.  Tatlıses, sonra “İlyas Salman’ı ayağımıza çağıracağımıza ayağıma gidelim” diyor. Bunun üzerine Tatlıses, İlyas Salman’a telefon edip Bostancı’daki evine gidiyor. 

Telefon Dolandırıcılarının Sinema Filmi, Urfa’da Çekiliyor Telefon Dolandırıcılarının Sinema Filmi, Urfa’da Çekiliyor

Buradan sonrasını İlyas Salman şöyle anlatıyor;

“Kamera çalıştı, muhabbetin sonuna geliyoruz. Tatlıses şöyle bir baktı etrafa sonra dedi ki ‘İlyascığım; ben paramın hesabını yapacak matematikçi bulamıyorum. Sen Bostancıda 8 katlı bir apartmanın 4’üncü katında bir dairede oturuyorsun.'

Bunun üzerine bak İbo dedim. Ben Malatya’nın Arguvan ilçesinin gecekondu köyünde ahırda da yattım. New York’a gittim, Holday Inn Otelinin kral dairesinde de kaldım. Amsterdam’a gittim Sheraton’da kral dairesinde de kaldım. Tokyo’ya gittim. Waldorf Astoria otelinde de süit kral dairesinde de kaldım.

Bana desen ki dedim, ahır mı daha rahattı kral daireleri mi, seçemem dedim. Çünkü İnsan uyuduktan sonra duvarları göremiyor İbo dedim. Nerede yattığın değil, kiminle yattığın önemli dedim”