İYİ parti Şanlıurfa milletvekili adayı Yetim'in bugünkü durağı geçtiğimiz dönem genel seçimlerde bağımsız milletvekili adayı olup 2 bin 500 oy alan Evren Sanayi Sitesi esnaflarından Ömer Faruk Yapıcıer oldu.

Şanlıurfa’nın İlçelerinde İşte Cumhurbaşkanlığı 2.Tur Seçim Sonuçları Şanlıurfa’nın İlçelerinde İşte Cumhurbaşkanlığı 2.Tur Seçim Sonuçları

Esnaf arkadaşları ve akrabaları ile Emin Yetim'i karşılayan Yapıcıer, şunları söyledi "Sayın Emin Yetim'in bizleri ziyaret etmesinden son derece memnunuz. Esnaf bu aralar çok zor günler geçirmektedir. Sayın milletvekili adayımız Emin Yetim'in direk olarak esnaf ile temas kurmasını çok önemli bulduğunu buluyoruz.

Sivil Toplum Kuruluşların ziyaretlerinin elbette önemli. Vatandaşlar ile dirsek temasının da öneminden bahsederek vatandaş vekil adayları ile birebir tanışmayı ve sorunlarını birinci ağızdan anlatmayı tercih eder. Sayın Yetim'in bu konuda temaslarını direk vatandaşlar ile birebir görüşmesinin halkta olumlu tepki gösteriyor. Bunun sayın Yetim'e de olumlu bir avantaj sağlayacak. Nazik ziyaretinden dolayı Emin Yetim ve ekibine teşekkür ederiz”