Süleyman Soylu Video Çekimi Yapan Urfalıya Çok Kızdı Süleyman Soylu Video Çekimi Yapan Urfalıya Çok Kızdı

Yaklaşık 2 yıldır İYİ Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanlığını yürüten Ahmet Maral yaptığı açıklamada “İYİ Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevimden İYİ Parti Genel Merkez Gençlik Politikaları bünyesinde üsteleneceğim yeni görev vesilesiyle ayrılmış bulunmaktayım.

Bugüne kadar Şanlı şehrimiz Urfa’nın ve gençliğinin İYİ olması adına Gençlik Teşkilatımız ve dava arkadaşlarımla omuz omuza icra ettiğimiz bu kutlu görevi yeni gelecek olan sancaktara teslim etmenin sevincini yaşıyorum. 

Bizim için İYİ’ler safında olmak bir sancak nöbeti Genel Merkezimizde alacağım yeni vazife ile daha geniş ufuklara ulaşma ve tüm ülkemizin yüzünü Güneşe dönmesi hedefi en büyük gayemiz olacaktır.

Görev yaptığım süre boyunca bana desteklerini esirgemeyen saygıdeğer İYİ Partili büyüklerime, Gençlik Teşkilatında isimlerini tek tek anmakla bitiremeyeceğim kıymetli mesai arkadaşlarıma ve hepsinden öte bizi yürüdüğümüz yolda biran olsun yalnız bırakmayıp gösterdiği teveccüh ile bağırlarına basan gönlü yüce Şanlıurfa halkına teşekkürlerimi ve selamlarımı sunuyorum.” dedi.