İbrahim Özkan: Viranşehir, Moğol İstilasından Sonraki En Yıkık Halini Yaşıyor İbrahim Özkan: Viranşehir, Moğol İstilasından Sonraki En Yıkık Halini Yaşıyor

Türkiye seçim havasına girdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın işaret ettiği 14 Mayıs için partilerin çalışmaları hız kazandı. Bu kapsamda siyasi partiler parti kongrelerini tamamlayarak seçim çalışamalarına başlıyor. Dün Diyarbakır İl Kongresi'ne katılan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kongre sonrası Diyarbakır’dan Şanlıurfa’ya geçti. 

Şanlıurfa’da İyi Parti otobüsüyle kent turu yapan Meral Akşener, vatandaşlarla selamlaştı. Geçtiğimiz aylarda AK Parti’den istifa ederek İyi Parti’ye katılan Eski Tarım ve Hayvancılık Bakanı, İyi Parti Genel Başkan Başdanışmanı Eşref Fakıbaba da Akşener’e eşlik etti. Akşener, bugün Mehmet Akif İnan Kongre Merkezi’nde düzenlenen İyi Parti Şanlıurfa 2. Olağan Kongresi’ne katıldı.

İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba yaptığı açıklamada “Genel Başkanımız Meral Akşener’in teşrifleri ile gerçekleştirdiğimiz Şanlıurfa 2. Olağan kongremizde görevi devreden Fedai Çakmaklı’ya teşekkürler eder, İl Başkanlığına seçilen Mehmet Sadık Köroğlu’na ve yönetimini ise tebrik ederim. Partimize ve Ülkemize hayırlar getirsin. ”dedi.

Bu arada İYİ Parti'nin Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Sadık Köroğlu’nun yeni yönetiminde 104 isim yer aldı.

Öte yandan bugün açıklanan İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığının yeni yönetiminde yer alan Abdulkadir Belit adlı kişinin aynı zamanda DEVA Partisi Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Üyesi olduğu gözlendi.

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığının Yeni Yönetimdeki İşte İsimler
FnF91uZXgAE4_A-