"İYİ PARTİ ŞANLIURFA'DA MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY LİSTESİNDE SINIFATA KALMIŞTIR"

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Abdullah Tüysüz yaptığı açıklamada “ Uzun zamandır içinde bulunduğum İYİ Parti’nin Milletvekili adaylığı seçiminde sınıfta kalmıştır. 

"AHMET ERSİN BUCAK'IN OLMADIĞI YOLDA BİZ DE YOKUZ"

İYİ Parti, Şanlıurfalıların ve kamuoyunun hassasiyetlerini dikkate almadan bölgede sevilen sayılan, bölge siyaseti ve dengesinde rol alan Ahmet Ersin Bucak’ın aday adaylığından çekilmesi üzerine bende, Sayın Ahmet Bucak’a destek amacıyla aday adalığımı geri çekmiş bulunuyorum. Ahmet Ersin Bucak’ın gittiği yol bizim de yolumuzdur, onun olmadığı yolda biz yokuz.

"MİLLETVEKİLLİĞİNİ PARA KARŞILIĞI SATAN BİR PARTİDE ARTIK İŞİM OLMAZ"

Oy Kullanma İşlemi Tamamlandı, Akıllarda Şanlıurfa'daki Bu Görüntüler Kaldı Oy Kullanma İşlemi Tamamlandı, Akıllarda Şanlıurfa'daki Bu Görüntüler Kaldı

Biz halkımız için aday adayı olduk, halkımıza faydalı olmak için, sorunlarını meclise taşımak için adaylıkta bulunduk. Her zaman davama ve partime bağlı kaldım partide adaylık sıraların peşkeş çekildiği iddia ediliyor. Bu nedenle adaylıktan çekildim.

Değerli büyüğüm Ahmet Ersin Bucak yoksa bende yokum. Biz halk için varız ve halk için olacağız. Bu olay bizi üzmüştür. Benim milletvekilliği adaylığımı para karşılığında satan bir partide bu saatten sonra işim olmaz. İYİ Parti Şanlıurfa milletvekili aday adaylığımdan çekiliyorum halkımıza ve kamuoyuna duyurulur. “dedi