Mozaik AVM Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda saat 12.00’da gerçekleşecek ve tek listeyle gidilecek İYİ Parti Şanlıurfa İl Kongresinde mevcut başkan Fedai Çakmaklı milletvekilliğini düşündüğü için aday olmayacağını açıklamıştı.

Kongrede, Fedai Çakmaklı’nın yerine İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına İyi Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı İstişare Üst Kurulu Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Sadık Köroğlu getirilecek.

İYİ Parti Şanlıurfa İl Kongresi için kente bir hafta önceden gelen Meral Akşener’in başdanışmanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, teşkilatla yaptığı toplantılarda partililerde büyük bir sinerji oluşturdu.  Kongreye katılımın yüksek olmasını sağlamak için kent merkezinin yanı sıra ilçe ziyaretlerinde de bulunan Fakıbaba, Şanlıurfa’daki televizyonların ve çok sayıda dijital platformun da çanlı yayın konuğu oldu.

Şanlıurfalılar, Vekillerinin Sadece 2-3’ünü Tanıyor Şanlıurfalılar, Vekillerinin Sadece 2-3’ünü Tanıyor

MEHMET SADIK KÖROĞLU KİMDİR?

4 Nisan 1979 Şanlıurfa doğumlu olan Av. Mehmet Sadık Köroğlu ilk orta ve lise öğrenimini memleketi Şanlıurfa'da tamamladı. Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Köroğlu, Şanlıurfa Barosunda kayıtlı avukatlık mesleğini aktif olarak yürütüyor. Köroğlu, evli ve bir çocuk babasıdır.