Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde bulunan Kamberiye Mahallesi sakinleri mahallelerine bekçi, parklarda güvenlik kamerası istiyor.

Kamberiye Mahalle Muhtarı Abdurrahman Şahap, mahallede madde bağımlıları ve hırsızlardan muzdarip olduklarını dile getirdi.
Mahalle Muhtarı Abdurahman Şahap “Mahallemizde karakoyun parkımız var. Karakoyun parkımız büyük bir parkımızdır. Orada madde bağımlıları, tinerciler, hırsızlar var. Belediye başkanımızdan parkımıza güvenlik kamera talebimiz vardı. Kamera takılsa hem bizim için hem de emniyet için iyi olur. Hırsızlar içinde caydırıcı olur.” dedi.

İkinci sıkıntılarının da mahallelerine bekçilerin olmasını isteyen Kamberiye Mahalle Muhtarı Abdurrahman Şahap, hırsızlığın artığını artık evin dış kapısını çalıp hurdacılara satıldığını ifade etti.

Başkan Özyavuz: Biz Büyük Bir Aileyiz  Başkan Özyavuz: Biz Büyük Bir Aileyiz 

Mahallenin elektrik kablosu, telefon kablosunu çalan hırsızlardan bıktıklarını anlatan Kamberiye Mahalle Muhtarı Abdurrahman Şahap “Emniyet teşkilatımız bunları kayda alsa çok güzel olacak. Hırsızların elinden rahat uyuyamıyoruz. Şu anda mahallemizde mahalle bekçisi yok. Bekçi olsa caydırıcı olur. Gece dışarı çıkamıyoruz. Emniyet müdürümüz bu konulara bir hassasiyet gösterecektir. ifadelerini kullandı.