Haliliye'ye bağlı Şenocak Köyünde 18 yaşında bir genç babasına kızıp kendini sulama kanalına attı Gencin Whatsapp durumunda yaptığı paylaşım yürek yaktı

Şanlıurfa'da İhalesi Yapıldı Ama Öğrenciler Alınmıyor! Şanlıurfa'da İhalesi Yapıldı Ama Öğrenciler Alınmıyor!

Olay, bu akşam saat 23.00 sıralarında Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesi Şenocak Köyünde yaşandı. İddiaya göre babası bir süre önce cezaevinden çıkan İbrahim A. Babasıyla sorunlar yaşadı. Whatsapp durumunda yaptığı paylaşımında buna dikkat çekti.

Bu gece yaşadığı sorunlara dayanamadığı ileri sürülen İbrahim A.’nın köyün yanında geçen DSİ’nin tarımsal kanalına atlayarak gözlerden kayboldu. Olay yerine çağrılan su altı dalgıçları AFAD ekipleri arama çalışmalarına gecenin karanlığında bir süre devam etti. Ancak İbrahim A’ya ulaşamadı. Arama çalışmasının gün içerisinde devam etmesi bekleniyor.

İŞTE WHATSAPP DURUMUNDA YAPTIĞI YÜREK YAKAN PAYLAŞIMI

Bu arada İbrahim A.’nın Whatsapp durumunda “Ölüm” başlığı ile yaptığı paylaşımda “Hakkınızı helal edin lütfen. Kime kusur yaptıysam özür dilerim. Cenazemi istiyorsanız Şenocak kanal köprüsünde, elbiseler orda.  Tekrardan hakkınızı helal edin.  Rabbim beni afet. Bu ölüm sebebim babamdan ve zorluka istendi. Bir sabrın sonu vardır elbet. Sabrımızın sonuna geldik.” İfadelerini kullanması dikkat çekti.