Haliliye Futbol Okulu Öğrencilerin Hayalleri İçin Koştuğu Adres Oldu Haliliye Futbol Okulu Öğrencilerin Hayalleri İçin Koştuğu Adres Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3 Ligi 3. Grup’ta lider Karaköprü Belediyespor, Akhisarspor hazırlıklarını tamamlayarak, Akhisarspor karşısında galibiyet arayacak.

Geçen hafta Ağrıspor ile 1-1 beraber kalan kırmızı siyahı ekip, Bu hafta Akhisarspor karşısında galip gelerek yoluna devam etmek istiyor. Karaköprü Belediyespor Teknik Direktörü Besim Durmuş yönetimindeki idman koşu, ısınma ve çabukluk hareketleriyle başladı. Ardından 3 gruba ayrılan futbolcular 5’e 2 top kapma ve pas çalışmaları tamamlandı.

Bu Hafta başından bu yana kendi tesislerinde sıkı hazırlık dönemine girerek maça adapte olan Kırmızı Siyahlı ekipte morallerin yerinde olduğu gözlenirken, Teknik Direktör Besim Durmuş ve yardımcıları da son hazırlıkları gözden geçirdi. Bir saat süren antrenmanın ardından futbolcular dinlenmeye çekilirken, karşılaşma ise Pazar günü saat 14.00'da Akhisar Belediye Stadı’nda oynanacak.

Editör: Mehmet Fatih Aslan