Suruçlu Emrah Yaşar, Dünya Şampiyonu Oldu Suruçlu Emrah Yaşar, Dünya Şampiyonu Oldu

Karaköprü Belediyespor Başkanı Osman Uludağ, Karaköprü Belediyespor’un alt yapı Antrenmanı ziyaret ederek küçük futbolcular ile bir araya geldi.
Karaköprü Belediyespor Başkanı Osman Uludağ Küçük oyuncuların yanında olmaya devam ediyor. Başkan Uludağ, Karaköprü Belediyespor’ un geleceği futbolcularını yetiştirmek için yaptığı altyapı ziyaret etti. Küçük futbolcuları bi hayli heyecanlandırdı.
Başkan Uludağ Antrenmanı izlerken, bir süre gençlerle sohbet edip hayallerinin peşinden koşmaları ve çok çalışmaları konusunda tavsiye verdi.
Başkan Uludağ altyapıya çok önem verdiklerini söyleyerek şu ifadelere yer verdi; “ Hergün takım olarak kendimizi yeniliyoruz ve geliştiriyoruz. Sizlerde bu adımı burada atmış oldunuz. Bundan sonrasında da hocalarımızla beraber, inşallah güzel bir şekilde, uyumlu bir şekilde, takım arkadaşlarınıza yada burda bulunan arkadaşlarınıza saygı duyarak. Bu gelişiminizi tamamlar ve ilerde ki zamanlarda hayırlısı ile Karaköprü Belediyespor’umuza belki Şanlıurfaspor’umuza belki Süper lig takımlarında oynayabilecek seviyelere gelirsiniz. Bunun için çok çalışmak çok istemek ve kendimize güzel bir şekilde bakmaktan geçiyor bunlar ama ben eminim ki bu emeğimiz bu çabamız İnşallah ilerleyen zamanlarda hem sizlere hem bizlere güzel sonuçlar doğuracaktır. Hepinize çok teşekkür ederim.” Dedi.