3. Lig 3. Grup ekiplerinden Karaköprü Belediyespor, 2. etap kamp döneminin ilk hazırlık maçında Amasyaspor ile 0-0'lık skorla Beraber kaldı.

 Teknik Direktör Besim Durmuş ve ekibinin tüm detayları gözden geçirdiği hazırlık maçında futbolcuların yüksek performans sergilediğini ve  kırmızı siyahlı ekipte işlerin yolunda gittiğini söyledi.

Teknik Direktör Besin Durmuş, mücadele gücünün olumlu olduğunu dile getirerek şu ifadelere yer verdi; “Adı üstünde zaten hazırlık dönemindeyiz. Hazırlık maçı oynadık ilk maçımızdı.

Bizim açımızdan kötü geçmedi. Berabere bitti maç, mücadele gücümüz gayet olumluydu. İsteğimiz arzumuz gayet olumluydu. Hazırlık maçlarında oyuncuların hepsine fırsat verip görmek istiyoruz.

Karaköprü Belediyesinin Spor Kursları Büyük İlgi Görüyor Karaköprü Belediyesinin Spor Kursları Büyük İlgi Görüyor

Öylede yaptık çok oyuncu değiştirdik. Oyun içinde oyuncu değiştirdiğiniz zaman bazen istediğiniz olmuyor. Genel anlamda kendi bölgemizden çıkarken, zaman zaman oyun başlangıçlarında rakibin baskılarında hatta yaptık. İkincisi ise rakibin başlangıcında ön bölgedeki baskınlarımızda paylaşım yapamadık. Rakip bizi biraz geri itti.

Oyunun ana felsefesinde bu tür eksiklerimiz oluştu. Ama buna rağmen net 2-3 karşı karşıya kaçırdığımız pozisyonumuzda vardı. biz oyun felsefemiz üzerinde çalışıyoruz. 2 hazırlık maçımızda daha verimli daha üretken hale dönüşmek istiyoruz. Gün gün daha iyi hale geliyoruz.”dedi.
Bu arada Karaköprü Belediyespor 2. Hazırlık maçını ise Salı günü Vanspor ile yapacak.