Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Karaköprü Belediyespor, Ağrıspor ile 1-1 beraber kalarak 1 puan aldı. Akhisarspor karşısında mutlak galibiyet ile çıkacak olan Kırmızı siyahlı ekip kendi tesislerinde Akhisarspor maçı hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Besim Durmuş ve yardımcıları tüm futbolcularla birebir ilgilendiği gözlenirken Durmuş “Mutlak 3 puan ile ayrılmak istediklerini dile getirerek şu ifadelere yer verdi;  

“ Hafta sonu oynadığımız Ağrıspor maçına çok iyi hazırlanmıştık. Kazanmak için hazırlanmıştık. Maalesef maç berabere bitti. Beraberlikten daha önemli olan şey, bütün takımlar birleşmiş gibi oynadığımız bütün takımlara teşvik primi noktasında zihinsel, frekansımızı bozacak şeylerle karşılaşıyoruz. Maalesef bu hafta onun bedelini ödedik.

Bizde o rakibin agresif tavrına o gereksiz sinir harbine ayak uydurduk. Maalesef oyun içi elimizden koptu. Bundan ders aldık. Bu süreç bundan sonra böyle devam edecek her halde onun farkına vardık. O bize bedel ödetti. Ama asla bundan sonrası öyle olmayacak. Biz kendi yolumuza bakıyoruz. Kesinlikle Şampiyon olacağız. Akhisarspor’a kesinlikle 3 puan için gidiyoruz.

Haliliye Futbol Okulu Öğrencilerin Hayalleri İçin Koştuğu Adres Oldu Haliliye Futbol Okulu Öğrencilerin Hayalleri İçin Koştuğu Adres Oldu

Orada kazanan davranışı ortaya koyup kazanarak dönüp yolumuza bakacağız. Bu hafta bu işlerin böyle olmadığını oynadıkları rakiplerimizin teşvik primi aldıklarını bizim maçta maçın dışından şeyler olduğunu hatta maç dışında inanılmaz şeyler ile karşılaştık. Onların ve Hakemin, kırmızı kart vermediği yüzünden birçok kulübedeki arkadaşlarımız bize hizmet eden yardımcı arkadaşlarımız çoğu cezaya sevk edildi.

Bu noktada çok mağdur olduk. Ama bu bize bir ders oldu. Kaybedilen 2 puan var. Onu hafta sonu Akhisarspor’u yüzde yüz kazanarak telafi edip yolumuza devam edeceğiz. Başka aklımızda zihnimizde hiç bir şey geçmiyor. Ama bir bedel ödedik. O bize ders oldu. Bundan sonra asla öyle bir şey olmayacak. 

Teknik Direktör Besim Durmuş ve yardımcıları tüm futbolcularla birebir ilgilendi. Yaklaşık iki saat süren antrenmanın ardından takım kulüp tesislerine geçti. Kırmızı Siyahlı ekibin Akhisarspor karşılaşması ise Pazar günü Akhisar Stadında saat 14.00'da oynanacak.

Editör: Urfadasin Haber