Karaköprü Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında birbirinden güzel gösterileri çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikle sevilen animasyon filmi Karlar Ülkesi’nin uyarlaması olan ‘Elsa-Kayıp Hazine’ çocuk tiyatro oyunu Karaköprü’deki çocuklar için sahnelendi.

Karaköprü Belediyesi Necmettin Cevheri Gösteri ve Kültür Merkezinde sahnelenen ‘Elsa-Kayıp Hazine’ eğlenceli hikayesi ve danslarıyla çocukları çok eğlendirdi.  Kardan adam Olaf’ın sıcak ülkelere gitme çabası, kötü kraliçenin hazine odasına ulaşmak için Olaf’ın saflığını kullanması ve Olaf’ın arkadaşları Kraliçe Elsa, Anna ve Kristof ile yaşadığı maceralar çocukları eğlendirirken; birbirinden güzel ışık ve sahne gösterileri çocuklardan bol bol alkış aldı.

Vali Şıldak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Teşekkür Etti Ve Müjdeli Haberi Verdi Vali Şıldak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Teşekkür Etti Ve Müjdeli Haberi Verdi

Tiyatro gösterisine gelen çocuklar, Karaköprü’de çok güzel etkinlikler yapıldığını belirterek bu tiyatro oyununda da çok eğlendiklerini söyleyip yapılan programlar için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler. 

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün kültür ve sanat etkinlikleri birbirinden güzel programlarla devam edecek.
 

Editör: Urfadasin Haber